En hjälpande hand

Kontakta oss

Vi lyssnar

Har du frågor eller funderingar?

För att vi ska kunna hjälpa dig på bästa sätt önskar vi att du kontaktar oss. På denna sida hittar du olika sätt att kontakta oss på.

Vardagar är kontoret alltid öppet, du kan lika gärna komma in och ställa dina frågor direkt till oss.

Namn

E-post

Telefonnummer

Meddelande

Kontaktuppgifter

Här hittar du kontaktuppgifter till våra olika befattningar.

Ewa Wilstrand

Verksamhetschef

ewa@libraassistans.se

023-70 22 775

Carina Andersson

Kvalitetsansvarig/juridik

carina@libraassistans.se

023-70 22 773

Anki Källström

Rekryteringsassistent

anki@libraassistans.se

023 - 70 22 705

Uppdragschefer

Åsa Björsland

Uppdragschef

asa@libraassistans.se

023-70 22 722

Emma Thomér

Uppdragschef

emma@libraassistans.se

023-70 22 774

Johan Svensson

Uppdragschef

johan@libraassistans.se

023-70 22 770

Karin Sidenstjärna

Uppdragschef

karin@libraassistans.se

023-70 22 365

Sara Kårbro Hawerman

Uppdragschef

sara@libraassistans.se

023-70 22 778

Tony Westerlund

Uppdragschef

tony@libraassistans.se

023-7022719

Administration

Anna Johansson

Ekonomiassistent

anna@libraassistans.se

023-7022728

Helen Andersson

Löneadministratör

helen@libraassistans.se

023-70 22 708

Therese Lindström

Löneadministratör

therese@libraassistans.se

023-70 22 708

Malin Loos

Administration

malin@libraassistans.se

023-70 31 70

Maria Gustafsson

Administration

maria@libraassistans.se

023-70 22 776